• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی کلاسهای هوشمند-تعاملی دپارتمان زبان دکتر برزآبادی

این دپارتمان در جهت ارتقا خدمات خود اقدام به ایجاد و برگزاری دوره های هوشمند-تعاملی با مشخصات زیر نموده است:

  • این دوره ها در هر سه بخش تافل، آیلتس و جی آر ای برگزار می شود.
  • محتوای درسی دوره های هوشمند – تعاملی مطابق دوره های حضوری بوده و تمامی نکات دوره های حضوری در این دوره به صورت گام به گام از دو طریق ( سیستم آفلاین LMS و کلاس زنده آنلاین ) به دانشجویان محترم آموزش داده میشود.
  • تفاوت بارز دوره های هوشمند– تعاملی با دوره های غیرحضوری معمول در این است که هر دوره درسی دارای استاد ثابت و مشخص میباشد و دانشجو در طول ترم بصورت مستمراز طریق سیستم تعاملی (LMS) با استاد خود در ارتباط است و سوالات خود را از طریق این سامانه می تواند مطرح نماید و همچنین با استاد خود طبق برنامه ای مشخص کلاسهای زنده آنلاین خواهد داشت.
  • به محض فرا رسیدن زمان مقرر برای شروع هردوره ، برای هر دانشجو جهت دسترسی و استفاده از محتوی درسی و امکانات سامانه نام کاربری و رمز ورود ارسال می شود و دسترسی به منابع آموزشی تا 8 هفته پس از پایان دوره نیز فراهم خواهد بود.
  • آموزش ها در LMSبه طور طبقه بندی شده، هفتگی ، درس به درس و جلسه به جلسه در قالب فایل های ویدیویی، صوتی ، تمرین ها و آزمون های تعاملی در اختیار دانشجو قرار می گیرد.
  • تکالیف رایتینگ و اسپیکینگ جزء اصلی و مهم دوره است. ارسال هفتگی تکالیف از طرف دانشجو، و دریافت تصحیح ارسالی از طرف استاد به صورت منظم و در خود سامانه انجام می شود.

توجه: جهت اطلاع از زمانبندی و ثبت نام در دوره ها به سایت ibtil.org مراجعه نمایید. ​

مهارت های خود را با بهترین دوره های هوشمند-تعاملی ارتقا دهید.

ساعات تماس

کارشناس دپارتمان زبان انگلیسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح الی چهار عصر و پنجشنبه ها تا ساعت 13 غیر از تعطیلات رسمی پاسخگوی تماسهای شما می باشد. در صورت نیاز می توانید پیام های خود را به info@ibtil.org ارسال نمایید.

تلفن تماس: 91300614-021

ساعت 12 الی 13:30 وقت نماز و نهار می باشد.

کارشناس دپارتمان : محمدرضا جهانشیری

ارتباط با ما

خیابان وصال – کوچه فردانش – پلاک 3 – دانشگاه علم و فرهنگ – دپارتمان زبان دکتر برزآبادی- پلاک 3

info@ibtil.org

021-91300614