معرفی کلاسهای هوشمند-تعاملی دپارتمان زبان دکتر برزآبادی

این دپارتمان در جهت ارتقا خدمات خود اقدام به ایجاد و برگزاری دوره های هوشمند-تعاملی با مشخصات زیر نموده است:

  • این دوره ها در هر سه بخش تافل، آیلتس و جی آر ای برگزار می شود.
  • محتوای درسی دوره های هوشمند – تعاملی مطابق دوره های حضوری بوده و تمامی نکات دوره های حضوری در این دوره به صورت گام به گام از دو طریق ( سیستم آفلاین LMS و کلاس زنده آنلاین ) به دانشجویان محترم آموزش داده میشود.
  • تفاوت بارز دوره های هوشمند– تعاملی با دوره های غیرحضوری معمول در این است که هر دوره درسی دارای استاد ثابت و مشخص میباشد و دانشجو در طول ترم بصورت مستمراز طریق سیستم تعاملی (LMS) با استاد خود در ارتباط است و سوالات خود را از طریق این سامانه می تواند مطرح نماید و همچنین با استاد خود طبق برنامه ای مشخص کلاسهای زنده آنلاین خواهد داشت.
  • به محض فرا رسیدن زمان مقرر برای شروع هردوره ، برای هر دانشجو جهت دسترسی و استفاده از محتوی درسی و امکانات سامانه نام کاربری و رمز ورود ارسال می شود و دسترسی به منابع آموزشی تا 8 هفته پس از پایان دوره نیز فراهم خواهد بود.
  • آموزش ها در LMSبه طور طبقه بندی شده، هفتگی ، درس به درس و جلسه به جلسه در قالب فایل های ویدیویی، صوتی ، تمرین ها و آزمون های تعاملی در اختیار دانشجو قرار می گیرد.
  • تکالیف رایتینگ و اسپیکینگ جزء اصلی و مهم دوره است. ارسال هفتگی تکالیف از طرف دانشجو، و دریافت تصحیح ارسالی از طرف استاد به صورت منظم و در خود سامانه انجام می شود.

توجه: جهت اطلاع از زمانبندی و ثبت نام در دوره ها به سایت ibtil.org مراجعه نمایید. ​

دوره هوشمند تعاملی تافل

(8 هفته)
آقای اعلایی

دوره هوشمند تعاملی GRE VERBAL

(10 هفته)
دکتربرزآبادی

دوره هوشمند تعاملی تافل

(10 هفته)
تافل ویژه

دوره هوشمند تعاملی آیلتس

(9 هفته)
آقای مدبری

دوره هوشمند تعاملی GRE MATH

(10 هفته)
خانم فرهانی